Замовленя

  • Оформити замовлення по телефону : Для цього Вам необхідно передзвонити менеджеру і замовити товар який Вас цікавить. Наш кваліфікований персонал готовий прийняти замовлення і відповісти на Ваші запитання з 08.30 до 18.00 в період з понеділка по пятницю та з 09 до 15:00 у суботу, неділя - вихідний . Телефони для оформлення замовлення: 03122 3-70-70, 0312 44-16-75, 067-672-33-15, 050-610-19-91
  • Зробити замовлення по E-mail: Відправте листа на нашу адресу: info@rais.com.ua. Вкажіть у листі товар який Ви хочете замовити, Ваші контактний дані (прізвище, ім`я та номер телефону за яким можна з Вами зв`язатися). З Вами зв`яжеться менеджер нашого магазину для отримання додаткової інформації за Вашим замовленням.
  • Замовити товари на сайті : Також можна оформити замовлення на нашому сайті, використовуючи кнопку «Замовити товар». Вам потрібно заповнити форму з контактними даними про Вас. При натисканні кнопки «Надіслати», наші менеджери починають працювати над Вашим замовленням. Якщо, наш менеджер не зв`язався з Вами протягом доби, це може означати, що у Ваших контактних даних була допущена помилка, і для підтвердження замовлення необхідно зв`язатися з нами по телефону або заповнити форму замовлення повторно.

Доставка

Ваше замовлення відправляється відразу після підтвердження про надходження оплати на наш розрахунковий рахунок, службами доставки: "Автолюкс", "Нова пошта", "Нічний експрес", "Інтайм", "Delivery"

Замовлення відправляється відразу після оплати, виключаючи вихідні та святкові дні. Терміни доставки будуть залежати від служби доставки яку Ви оберете, але не більше 3-4 днів.